We also have an English version of this page ready for you. Do you want to switch to it? Zamknąć

Oferujemy gadżety danych dla e-sklepów

Nie jesteś sam.

Conviu to potężne narzędzie. A za nim stoi silny zespół , który może ci pomóc we wszystkim czego nie odważysz się zrobić sam lub nie masz możliwości.
W administracji Conviu i poza nią.

Co możemy dla ciebie zrobić?

Połączenie kanałów XML dostawcy

Czy spędzasz godziny aktualizując ceny, dostępność i weryfikując inne informacje? Już nie musisz! Automatycznie połączymy Twój sklep internetowy z dostawcami za pośrednictwem kanałów XML.

Po prostu wybierasz dowolną liczbę dostawców i określasz częstotliwość aktualizacji oraz ich czas dla każdego z nich, tak aby idealnie pasowały do codziennego rytmu Twojego e-sklepu. My zajmiemy się resztą.

Zarządzanie kampanią PPC

Chcesz dotrzeć do klientów, którzy szukają Twoich produktów, ale nie znają Twojej marki? Następnie tak zwane kampanie PPC są idealne dla Ciebie w marketingu online. Jest to jedna z najlepszych strategii marketingowych, w której płacisz za kliknięcia reklamy. Ustawimy dla Ciebie PPC kampanie aby przyniosły Ci klientów i nie dodawały żadnej dodatkowej pracy. Sprawimy, że będziesz widoczny tam, gdzie w przeciwnym razie byłaby Twoja konkurencja.

Jesteśmy certyfikowanym partnerem Google i zweryfikowaną agencją Sklik.

Mamy doświadczenie z milionami budżetów w największych wyszukiwarkach w Czechach i za granicą.

Zarządzanie pobożnymi porównaniami i automatycznymi licytacjami

Zawsze istnieje duża konkurencja o czołowe pozycje porównywarek cenowych, takich jak Heureka, Zboží czy Google Shopping, co wymaga ciągłej optymalizacji. Jeśli sam nie masz wystarczającego doświadczenia lub czasu, aby się temu poświęcić, zostaw to nam! Będziemy pozyskiwać odpowiednich klientów dla Twojego e-sklepu którzy faktycznie kupują.

Będziemy edytować kanały XML, dopasowywać produkty i optymalizować koszt kliknięcia. Ustawimy automatyczne licytowanie, abyś mógł spać spokojnie i nadal wyprzedzać konkurencję dzięki swoim TOPOWYM produktom. Dobrą wiadomością jest to, że nie musisz być najtańszy. Z sortowników towarów większość potencjalnych klientów pochodzi z pozycji oferowanych – 60% z Heureka i 80% z towarów.

Więc nie pozostawiaj już niczego przypadkowi i Rozpocznij automatyczne określanie stawek już dziśLiczy się każdy dzień!

Połączenie z rynkami

Czy chcesz oferować swoje produkty na rynkach internetowych, takich jak Mall Marketplace, Alza Marketplace, Kaufland Marketplace lub Amazon? To dobra decyzja, dzięki której można dotrzeć do dziesiątek tysięcy nowych potencjalnych klientów na rynku czeskim i zagranicznym. Każdy rynek ma swoje wymagania dotyczące struktury kanału, do którego dość przylgnął. Od nich zależy również sukces współpracy - nie chcesz, aby Twoje produkty pojawiały się w niewłaściwych kategoriach lub z uszkodzonymi etykietami. Zostaw to nam, możesz polegać na naszym doświadczeniu.

Za próbę nic nie dostajesz

Wypróbuj ją za darmo przez 30 dni.

Skontaktuj się z nami. zapytaj na bezpłatną konsultację, aby poznać wszystkie zalety Conviu..

Wiadomości ze świata marketingu, porównywanie towarów oraz aplikacja Conviu

Najwyżej dwa razy w miesiącu