Kariera w Conviu

Trzymamy dla Ciebie wolne miejsce w Conviu"

Conviu jest partnerem dla e-sklepów, ale sam szuka partnera. Jesteśmy mniejszym zespołem, ale robimy większe rzeczy. Pomagamy e-sklepom w edycji danych, automatycznym określaniu ofert, automatycznym ustalaniu cen, połączeniu z Marketplace i innych poprawkach. Mówiąc najprościej, oszczędzamy im pieniądze i czas. Dołączysz do nas? :)

Obecnie poszukujemy partnerów na następujące stanowiska:

Konsultant ds. Marketingu online

Świadczymy usługi w zakresie marketingu internetowego – i poszukujemy nowego kolegi na stanowisko konsultanta marketingu internetowego, który dołączy do tego zespołu.

Opis stanowiska:

  • Komunikacja z klientami<>Pozyskiwanie nowych klientów<>Szkolenie klientów, udział w targach<>Możliwość udziału w rozwoju narzędzia Conviu

Kogo i z jakimi umiejętnościami szukamy?

    Analityczne myślenie, prezentacja i umiejętności komunikacyjne<> są ważne<>Jeśli nie masz doświadczenia z Conviu, nieważne<>Zaletą może być: znajomość języka niemieckiego

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin<>Zacznij możliwe natychmiastInteresujące stałe wynagrodzenie + premiaEdukacja od Google, Lista<>Dodatek na posiłki w maksymalnej kwocie><>Pracuj w firmie rodzinnej, nieformalne środowisko<>Laptop służbowy, telefon z taryfą danych i nielimitowanymi połączeniami<>Biuro w Chrudim

Osoba kontaktowa: Ivana Broklová, ivana@conviu.com, 737 545 353

Frontend Developer

Baví tě programování webových aplikací? Chceš pracovat s moderními technologiemi? Pojď s námi dělat na zajímavých projektech v našem IT oddělení.

Co potřebujeme:

  • Znalost Nuxt 3
  • Znalost Typescript výhodou
  • Znalost GraphQL výhodou
  • Znalost GITu
  • Zodpovědnost
  • Spolehlivost
  • Ochotu učit se nové věci

Co nabízíme:

  • Práce s novými technologiemi a nástroji
  • Možnost se vzdělávat a rozvíjet své znalosti a dovednosti
  • Práci na hlavní pracovní poměr (i živnostenský list)
  • Nástup možný ihned
  • Zajímavý fixní plat + prémie
  • Vzdělávání od Google, Seznamu
  • Stravenkový paušál v max. výši
  • Pružná pracovní doba s možností home-office
  • Práce ve firmě rodinného typu, neformální prostředí
  • Firemní notebook, telefon s datovým tarifem a neomezeným voláním
  • Kancelář v Chrudimi

Kontaktní osoba: Tomáš Pilař, tomas@conviu.cz, 602 346 118

Obchodník / manažer v online marketingu

Poskytujeme vlastní marketingový nástroj a také služby v oblastech úpravy dat a online marketingu. Do týmu hledáme nového kolegu/kolegyni.

Náplň práce:

  • Získávání nových klientů, komunikace ohledně nabídek, objednávek, plánování činností
  • Spolupráce s partnery
  • Prezentace, účast na veletrzích
  • Možnost podílet se na rozvoji nástroje Conviu

Koho a s jakými dovednostmi hledáme?

  • Důležité je analytické myšlení, prezentační a komunikační dovednosti
  • Pracujete samostatně a zodpovědně
  • Pokud nemáte zkušenosti s nástrojem Conviu, nevadí

Co nabízíme?

  • Práci na hlavní pracovní poměr

Kontaktní osoba: Ing. Ivana Broklová, ivana@conviu.cz, 737 545 353

Nasze gadżety

Dla kogo przeznaczona jest Convia?

Właściciel sklepu internetowego

Pro vás je Conviu stvořené. Ne jako. Doopravdy. Jedním nástrojem za rozumnou měsíční cenu pokryjete agendy, na které byste jinak potřebovali minimálně 3 různé nástroje… a půl programátora k tomu.

Agencja marketingowa

Spravovat feedy, srovnávače a ceny pro více klientů nebylo nikdy tak snadné a rychlé. Conviu ocení větší agentury, ale i ty jednočlenné (freelanceři). Cena vychází dobře pro všechny.

Dostawca / Producent

Vymýšlejí si vaši odběratelé, co má být ve zbožovém feedu? Ukončete nekonečné diskuse a naservírujte jim data tak, jak si přejí. Využijete i monitoring cen konkurence a propracovaný systém alertů.