Kariera w Conviu

Trzymamy dla Ciebie wolne miejsce w Conviu"

Conviu jest partnerem dla e-sklepów, ale sam szuka partnera. Jesteśmy mniejszym zespołem, ale robimy większe rzeczy. Pomagamy e-sklepom w edycji danych, automatycznym określaniu ofert, automatycznym ustalaniu cen, połączeniu z Marketplace i innych poprawkach. Mówiąc najprościej, oszczędzamy im pieniądze i czas. Dołączysz do nas? :)

Obecnie poszukujemy partnerów na następujące stanowiska:

Konsultant ds. Marketingu online

Świadczymy usługi w zakresie marketingu internetowego – i poszukujemy nowego kolegi na stanowisko konsultanta marketingu internetowego, który dołączy do tego zespołu.

Opis stanowiska:

  • Komunikacja z klientami<>Pozyskiwanie nowych klientów<>Szkolenie klientów, udział w targach<>Możliwość udziału w rozwoju narzędzia Conviu

Kogo i z jakimi umiejętnościami szukamy?

    Analityczne myślenie, prezentacja i umiejętności komunikacyjne<> są ważne<>Jeśli nie masz doświadczenia z Conviu, nieważne<>Zaletą może być: znajomość języka niemieckiego

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin<>Zacznij możliwe natychmiastInteresujące stałe wynagrodzenie + premiaEdukacja od Google, Lista<>Dodatek na posiłki w maksymalnej kwocie><>Pracuj w firmie rodzinnej, nieformalne środowisko<>Laptop służbowy, telefon z taryfą danych i nielimitowanymi połączeniami<>Biuro w Chrudim

Osoba kontaktowa: Ivana Broklová, ivana@conviu.com, 732 652 600

Nasze gadżety

Dla kogo przeznaczona jest Convia?

Właściciel sklepu internetowego

Pro vás je Conviu stvořené. Ne jako. Doopravdy. Jedním nástrojem za rozumnou měsíční cenu pokryjete agendy, na které byste jinak potřebovali minimálně 3 různé nástroje… a půl programátora k tomu.

Agencja marketingowa

Spravovat feedy, srovnávače a ceny pro více klientů nebylo nikdy tak snadné a rychlé. Conviu ocení větší agentury, ale i ty jednočlenné (freelanceři). Cena vychází dobře pro všechny.

Dostawca / Producent

Vymýšlejí si vaši odběratelé, co má být ve zbožovém feedu? Ukončete nekonečné diskuse a naservírujte jim data tak, jak si přejí. Využijete i monitoring cen konkurence a propracovaný systém alertů.