We also have an English version of this page ready for you. Do you want to switch to it? Zamknąć

Nasze usługi

Zarządzanie marketingowe

Za Convią stoi silny zespół, który pomoże Ci we wszystkim, na co nie masz odwagi lub nie masz możliwości zrobić samodzielnie. My Ci to zapewnimy pomocna dłoń we wszystkich kierunkach marketingu on-line.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Zarządzanie kampaniami PPC

Chcesz dotrzeć do klientów, którzy szukają Twoich produktów, ale nie znają Twojej marki? W takim razie w marketingu internetowym doskonale sprawdzają się dla Ciebie tzw. kampanie PPC. Jest to jedna z najlepszych strategii marketingowych, w której płacisz kliknij w reklamę. Kampanie PPC skonfigurujemy, wycenimy i zoptymalizujemy dla Ciebie tak, aby przyniosły Ci klientów i nie wymagały dodatkowej pracy. Sprawimy, że będziesz widoczny tam, gdzie w przeciwnym razie byłaby Twoja konkurencja. Stawiamy na długoterminową współpracę z klientami. Mamy doświadczenie z e-sklepami start-upowymi, a więc także z dużymi klientami dysponującymi milionowymi budżetami w Czechach i za granicą.

Jesteśmy certyfikowanym Partnerem Google i zweryfikowaną agencją Sklik.

Zarządzanie porównywarkami towarów i automatycznym licytacją

Jeśli nie korzystasz jeszcze z porównywarek produktów takich jak Heureka, Zbojí, chętnie Ci w tym pomożemy. Połączymy wszystkie Twoje produkty, dopasujemy niezbędną kategorię, nazwę lub dodamy parametry. Jednocześnie pomożemy Ci we wszystkich innych ustawieniach, aby osiągnąć wyznaczone cele. Zajmiemy się dla Ciebie pełnym zarządzaniem porównywarkami towarów.

Automatyczne licytowanie

Zawsze istnieje duża konkurencja dla czołowych porównywarek towarów, takich jak Heureka i Zbozi, która wymaga ciągłej optymalizacji. Jeśli sam nie masz wystarczającego doświadczenia lub czasu, aby się tym zająć, zostaw to nam! zdobądź odpowiednich klientów dla swojego e-sklepu, którzy faktycznie dokonają zakupu.

Będziemy edytować pliki XML, dopasowywać produkty i optymalizować CPC. Skonfigurujemy automatyczne określanie stawek, dzięki czemu możesz spać spokojnie i nadal wyprzedzać konkurencję dzięki swoim TOP produktom w porównywarkach. Dobra wiadomość jest taka, że nie nie musi być najtańszy. Z porównywarek towarowych większość potencjalnych klientów pochodzi z pozycji ofertowych – 60% z Heureka i 80% z towarów.

Więc nie zostawiaj niczego przypadkowi i rozpocznij automatyczne licytowanie już dziś, liczy się każdy dzień!

Sieci społecznościowe (Facebook i Instagram)

Aktywne portale społecznościowe podnoszą wiarygodność każdej firmy, dlatego warto nad nimi pracować. Właśnie w tym Ci pomożemy, oferujemy kompleksowe zarządzanie sieciami społecznościowymi, kładąc główny nacisk na budowanie świadomości marki, wysokiej jakości treści, wnikliwa analiza, regularna optymalizacja i budowanie relacji z klientami. Ustalimy strategię, która w pełni będzie odpowiadała i zrealizuje założone cele. Media społecznościowe to świetne narzędzie do rozwoju marki, dlatego warto włączyć je do swojego miksu marketingowego.

SEO

Zoptymalizujemy Twoją witrynę w taki sposób, aby wyniosła Cię na samą górę wyników wyszukiwania. Pozwól nam zoptymalizować Twoją witrynę i w ten sposób pokaż Twojej konkurencji, że jesteś od niej lepszy, a potencjalnym klientom pokaż, że jesteś tym właściwym dla nich.Opracujemy również szczegółową analizę słów kluczowych, na podstawie której będziemy dokładnie wiedzieć, jakie słowa kluczowe zastosować w tekście.Oferujemy kompleksowe zarządzanie SEO lub rozwiązanie postawionego problemu, co obejmuje również audyt SEO strony internetowej, profesjonalny link budowanie, usuwanie przeszkód w indeksowaniu i dostrajaniu czynników na stronie.

Budowanie linków zwrotnych (Linkbuilding)

Budowanie linków to proces pozyskiwania linków z innych witryn do Twojej witryny. Linki te są ważnym czynnikiem dla wyszukiwarek (np. Google i Seznam) przy określaniu wiarygodności, autorytetu i trafności Twojej witryny. Im wyższa jakość i trafne linki prowadzące do Twojej witryny, tym większe prawdopodobieństwo, że wyszukiwarki uznają Twoją witrynę za wiarygodną i interesującą dla użytkowników, a Ty uzyskasz wyższą pozycję w wyszukiwarkach. Wyższe pozycje oznaczają większy ruch i więcej klientów.

Criteo

Inteligentna reklama banerowa internetowa z doskonałymi wynikami, działa w formie RTB. Criteo nadaje się do kampanii remarketingowych z kanału lub do kampanii akwizycyjnych, kampanie są w stanie osiągnąć bardzo dobre wyniki. Remarketing dynamiczny zapewni Ci dzięki temu szybką naukę , bardzo dobry współczynnik konwersji i wysoki zwrot z inwestycji.Criteo korzysta z wewnętrznych danych behawioralnych, dlatego jest w stanie targetować konwersje nawet przy kampanii akwizycyjnej.Oczywiście, gdypomiar ruchu, zapewni duży ruch w dobrych warunkach. Pomożemy Ci również z tą platformą, skonfigurujemy i zoptymalizujemy wszystko, aby jak najlepiej osiągnąć pożądane rezultaty.

Zwiększenie ruchu

Oferujemy optymalizację ruchu na Twojej stronie lub e-sklepie. Dokonamy szczegółowej analizy aktualnej sytuacji, dowiemy się jak klienci szukają Twoich produktów lub usług, a następnie zaproponujemy ewentualne dostosowania na poszczególnych stronach. Nasz cel jest nie tylko zwiększenie liczby odwiedzających, ale także poprawa komfortu użytkowania Twojej witryny internetowej.

Marketing e-mailowy

Zainspiruj się, aby nie być kolejnym nadawcą wiadomości-śmieci, które lądują w koszu. Dzięki naszemu podejściu Twoja lista e-mailowa zamieni się w lojalną bazę klientów. Używamy wyrafinowanych narzędzi do tworzenia nie tylko tradycyjnych biuletynów, ale także w pełni automatyczne e-maile, które odpowiadają na unikalne zachowanie każdego klienta. Kluczem do sukcesu jest zawsze przemyślana strategia marketingu e-mailowego.

Wizyty firm w Google i Seznamie

Wpisy o firmach to kluczowy element obecności firmy w Internecie, oferujący wiele korzyści. Poprawiają widoczność w wyszukiwarkach, co jest szczególnie ważne dla lokalnych firm, aby mogły dotrzeć do klientów na danym obszarze. Zapewniają firmie wiarygodność i autorytet poprzez recenzje i aktualne informacje. Wpisy o firmach promują także marketing lokalny i dzielenie się ważnymi informacjami biznesowymi. Integralną częścią jest łatwe planowanie trasy bezpośrednio do Ciebie. Ogólnie rzecz biorąc, odpowiednie wpisy o firmach są kluczowym elementem udanej obecności w Internecie i mogą trwać długo sposób na poprawę widoczności, wiarygodności i interakcji z klientami.

Skontaktuj się z nami. zapytaj na bezpłatną konsultację, aby poznać wszystkie zalety Conviu..

Dla kogo przeznaczona jest Convia?

Właściciel sklepu internetowego

Pro vás je Conviu stvořené. Ne jako. Doopravdy. Jedním nástrojem za rozumnou měsíční cenu pokryjete agendy, na které byste jinak potřebovali minimálně 3 různé nástroje… a půl programátora k tomu.

Agencja marketingowa

Spravovat feedy, srovnávače a ceny pro více klientů nebylo nikdy tak snadné a rychlé. Conviu ocení větší agentury, ale i ty jednočlenné (freelanceři). Cena vychází dobře pro všechny.

Dostawca / Producent

Vymýšlejí si vaši odběratelé, co má být ve zbožovém feedu? Ukončete nekonečné diskuse a naservírujte jim data tak, jak si přejí. Využijete i monitoring cen konkurence a propracovaný systém alertů.