We also have an English version of this page ready for you. Do you want to switch to it? Zamknąć

Gadżety danych dla e-sklepów

W czym Conviu może Ci pomóc

Kanały XML, parowanie, monitorowanie i licytowanie, ceny, edytor obrazów. Do tego dochodzą alerty i sztuczna inteligencja. Zaginiony? Nie martw się! Brzmi skomplikowanie, ale jest proste. Dzięki Conviu.

Co Conviu może dla Ciebie zrobić? Spójrzmy na przykład typowego e-sklepu.

Bierzesz towary od dostawców.

Ale co wziąć od kogo? A od kogo pożyczyć podpisy i zdjęcia? Jak wlać towary do kategorii e-sklepów? Potrzebujesz maszyny, która może zbierać listy towarów (nazwy, opisy, zdjęcia, kategorie, ceny, ...) od dostawców, tj. supplier feeds. Może obsługiwać wszystkie formaty kanałów i porządkować je. W razie potrzeby masowo edytują zdjęcia i tłumaczą teksty z języka angielskiego równie łatwo, jak z ukraińskiego. Do tego wszystkiego potrzebujesz Convii.

Jesteśmy na bardzo konkurencyjnym rynku.

Dlatego musisz błyszczeć (dostać się na najwyższe pozycje) w porównywarkach cen Heuréka i Zboží. I sprzedawaj poza własnym sklepem internetowym na rynkach internetowych. Oczywiście chcesz mieć przegląd cen konkurentów (nie szpieguj, monitoruj!), co jest sprzedawane i czego brakuje w asortymencie. Conviu może to wszystko zrobić.

Ty też chciałbyś zarobić trochę pieniędzy, prawda?

Po prostu sprawdź, czy chcesz zmaksymalizować zysk lub obrót, i idź po to za pomocą inteligentnej wyceny. Ceny muszą przemawiać do klientów, musisz lubić liczby w kolumnach marży, obrotu i zysku. Połączenie tego w e-sklepie z tysiącami przedmiotów jest nie lada wyzwaniem - dokładnie takim wyzwaniem, dla jakiego powstaje Conviu. A także powód, dla którego wykorzystaliśmy sztuczną inteligencję.

W ten sposób. Nie da się uniknąć błędów.

Nawet najlepszy e-sklep czasem sprzedaje za zero, kupuje od najdroższego dostawcy, ma pustą kategorię na stronie lub płaci za kliknięcia 2x więcej niż zwykle. Dlatego potrzebujesz Conviu, gdzie możesz ustawić ważne alerty i raporty. Kiedy dzieje się coś podejrzanego, znasz to pierwsze.

Podsumowując, Conviu może wiele zrobić. Ale zapłacisz tylko za to, czego naprawdę używasz. Jeden moduł czy wszystkie? To zależy od ciebie.

Za próbę nic nie dostajesz

Wypróbuj ją za darmo przez 30 dni.

Skontaktuj się z nami. zapytaj na bezpłatną konsultację, aby poznać wszystkie zalety Conviu..

Nasze gadżety

Dla kogo przeznaczona jest Convia?

Właściciel sklepu internetowego

Pro vás je Conviu stvořené. Ne jako. Doopravdy. Jedním nástrojem za rozumnou měsíční cenu pokryjete agendy, na které byste jinak potřebovali minimálně 3 různé nástroje… a půl programátora k tomu.

Agencja marketingowa

Spravovat feedy, srovnávače a ceny pro více klientů nebylo nikdy tak snadné a rychlé. Conviu ocení větší agentury, ale i ty jednočlenné (freelanceři). Cena vychází dobře pro všechny.

Dostawca / Producent

Vymýšlejí si vaši odběratelé, co má být ve zbožovém feedu? Ukončete nekonečné diskuse a naservírujte jim data tak, jak si přejí. Využijete i monitoring cen konkurence a propracovaný systém alertů.