We also have an English version of this page ready for you. Do you want to switch to it? Zamknąć
Gadżety danych dla e-sklepów

Monitoring cen i produktów TOP

oszczędność
2 h/dzień

średnia oszczędność
10 tis./mięsiąc

ponad 0,5
pracowników

Większa automatyzacja = mniej ręcznego klikania
Dziesiątki godzin pracy dla człowieka, szybki dla Convii.

Conviu regularnie zagląda pod maskę konkurencji, dzięki czemu jesteś zawsze kilka kroków przed nim - z lepszymi cenami i TOPOWYMI produktami. Bezpośrednio w administracji Conviu możesz codziennie monitorować, jak radzą sobie Twoje produkty w porównaniu z rynkiem. Abyś już nigdy nie przegapił niczego ważnego.

Bezpośrednio w administracji lub w prostym XLS zobaczysz każdego dnia, jak Twoje produkty radzą sobie w porównaniu z rynkiem. Kodowanie kolorystyczne odchyleń w prostym XLS powie Ci, gdzie powinieneś zwrócić uwagę - które przedmioty są znacznie droższe lub tańsze niż konkurencja.

Wynik obejmuje ceny wszystkich produktów i wysyłki i możesz je filtrować według kategorii lub marki lub skupić się tylko na najlepszych produktach.

Zalecamy monitorowanie cen nie tylko e-sklepom, ale także dostawcom lub producentom jako przydatne narzędzie do monitorowania cen ich produktów na rynku.

Drugim bezcennym produktem, który możemy regularnie wysyłać (lub możesz go znaleźć w administracji Conviu), jest zestaw rynkowych produktów TOP w kategoriach, które Cię interesują. Od razu zobaczysz, których blatów brakuje w Twoim asortymencie, dzięki czemu możesz je szybko sklasyfikować. I zobaczysz porównanie cen z konkurencją. Żebyś zawsze był kilka kroków przed nią.

Partnerzy, którzy nas polecają

Przykładowy monitoring konkurencji

Zalecamy monitorowanie cen nie tylko e-sklepom, ale także dostawcom czy producentom jako przydatne narzędzie do monitorowania cen ich produktów na rynku.

Często zadawane pytania

Czego potrzebuję, aby monitorować ceny konkurencji?
Jeśli chcesz zacząć monitorować ceny konkurencji, konieczne jest posiadanie produktów wymienionych na Heureka lub Zboží.cz.
Czy mogę ustawić monitoring cen tylko dla wybranych przeze mnie konkurentów?
Tak, możesz skonfigurować monitorowanie cen tylko dla określonych konkurentów. W wynikowym pliku możesz zobaczyć różnicę między ceną sprzedaży a konkurencją, różnicę w stosunku kosztów transportu i magazynu. Możesz też wygenerować kanał XML z indywidualnymi cenami wszystkich konkurentów. To zależy od ciebie.
Jaki jest pożytek z monitorowania Top Produktów?
Conviu może zapewnić przegląd najlepszych produktów w każdej kategorii. Zobaczysz również porównanie cen z konkurencją. Dowiesz się również, których najlepszych produktów brakuje w Twojej ofercie, a dodanie ich może pomóc Ci zwiększyć obroty.
Brakuje Wam jakaś odpowiedź?

Ile danych przetworzył już moduł?

Monitoring cen i produktów TOP został już opracowany:

přes
176 GB

Przetwarzane feedy

ponad 54
mln

produkty wejściowe

ponad 36
milionów

monitorowane produkty

Monitoring cen i produktów TOP

Nasze ceny są korzystne zarówno dla małych, jak i dużych e-sklepów. Płacisz tylko za moduły, których naprawdę używasz.
Monitoring cen i produktów TOP
Cena:
Liczba produktów w module:
Aplikuj:
Jak często:
Za kolejne 10 tysięcy sztuk + 20 EUR.

Heureka ma swoje API obciążone stałym cennikiem, zobacz. Cennik API Heureka. Conviu nie otrzymuje żadnej prowizji od tej opłaty i jest jedynie pośrednikiem. Jeśli chcesz korzystać z API Heureka na Conviu, nie musisz płacić całej taryfy (zgodnie z cennikiem Heureka). Conviu obliczy tylko liczbę wywołań API faktycznie użytych.

Jeśli masz własny klucz Heureka API, nie zostaniesz obciążony opłatą za interfejs API Heureka.

Towary API są bezpłatne.

Dlaczego Conviu jest najlepszym partnerem dla Ciebie oraz Twojego sklepu internetowego?

Oszczędność czasu,pieniędzy,narzędzi, ludzi oraz zmartwień
Mniej ręcznego klikania, więcej automatyzacji
Pełna kontrola nad sklepem internetowym, cenami i kanałami
Szybkość, solidność, dostępność 24/7
Nasze wartości
  • Zamieniamy się w słuch.

    Słuchamy i jesteśmy otwarci na zmiany.Dostosowujemy nasz rozwój do potrzeb rynku i klientów.

  • Weźmiemy cię pod nasze skrzydła

    Specjaliści zajmują się Tobą, a nie operatorzy. Możesz liczyć na naszą pomoc.

  • 11 gadżetów pod jednym dachem

    Kompleksowe wykorzystanie danych - 11 narzędzi dla dochodowego sklepu internetowego w jednym miejscu

Recenzje w Conviu

Dla kogo Conviu oszczędza czas i pieniądze?

Díky Conviu naskladňuji položky do Shoptetu na pár kliknutí, a to včetně upravených popisků, vlastních kategorií i cenové kalkulace. Vše jde jak po másle a úspora času je obrovská.
Pavel Borovička
Tak tady se lámou e-commerce ledy. Pomocí (ať už supportem, nebo službou), která se mi od Conviu dostává, jsem ušetřil nemalé peníze za jednoho zaměstance navíc.
Michal Cuper
REDSTORE ONLINE, s.r.o. - jednatel společnosti
Conviu nám výrazně usnadnilo práci ohledně biddingu a rychlých úprav v XML souboru. Dřív jsme na úpravy feedů museli čekat, teď už to zvládneme sami.
Petra Nováková

Nasi zadowoleni klienci

i wielu innych...

Jesteśmy partnerem

Dla kogo przeznaczona jest Convia?

Właściciel sklepu internetowego

Pro vás je Conviu stvořené. Ne jako. Doopravdy. Jedním nástrojem za rozumnou měsíční cenu pokryjete agendy, na které byste jinak potřebovali minimálně 3 různé nástroje… a půl programátora k tomu.

Agencja marketingowa

Spravovat feedy, srovnávače a ceny pro více klientů nebylo nikdy tak snadné a rychlé. Conviu ocení větší agentury, ale i ty jednočlenné (freelanceři). Cena vychází dobře pro všechny.

Dostawca / Producent

Vymýšlejí si vaši odběratelé, co má být ve zbožovém feedu? Ukončete nekonečné diskuse a naservírujte jim data tak, jak si přejí. Využijete i monitoring cen konkurence a propracovaný systém alertů.