We also have an English version of this page ready for you. Do you want to switch to it? Zamknąć

Nasze usługi

Usługi danych Conviu

Za Convią stoi silny zespół, który może Ci pomóc we wszystkim, na co nie masz odwagi lub czego nie potrafisz zrobić samodzielnie.

Oferta naszych usług, które pozwolą Ci zaoszczędzić dużo czasu i energii:

Podłączenie kanałów XML dostawców

Spędzasz godziny na aktualizowaniu cen, dostępności i weryfikowaniu innych informacji? Koniec z tym! Automatycznie połączymy Twój e-sklep z dostawcami poprzez kanały XML.

Wystarczy wybrać dowolną liczbę dostawców i dla każdego określić częstotliwość aktualizacji oraz ich termin, tak aby idealnie wpasowali się w codzienny rytm Twojego e-sklepu. My zajmiemy się całą resztą.

Dziennie aktualizujemy około 800 milionów produktów.

Połączenie z targowiskami

Czy chcesz oferować swoje produkty na rynkach internetowych, takich jak Mall Marketplace, Alza Marketplace, Kaufland Marketplace, Allegro, a nawet Amazon? To dobra decyzja, możesz dotrzeć dziesiątki tysięcy nowych potencjalnych klientów na rynku czeskim i zagranicznym.Każdy marketplace ma swoje wymagania co do struktury paszy, które są dość rygorystyczne.I od nich też zależy powodzenie współpracy - nie chcesz, żeby Twoje produkty się pojawiały w niewłaściwych kategoriach lub z uszkodzonymi etykietami. Zostaw to nam, możesz polegać na naszym doświadczeniu.

Ustawienia cen

Automatyczna wycena to proces, w wyniku którego ceny produktów lub usług są automatycznie zmieniane lub ustalane na podstawie różnych czynników, takich jak podaż i popyt, konkurencyjne ceny, trendy sezonowe, marże zysku i inne zmienne. Pomożemy Ci skonfigurować i podłącz automatyczne dynamiczne ustalanie cen nie tylko dla e-sklepu, ale także oprogramowania księgowego np. Pohoda. Conviu poradzi sobie z każdą strategią wojny cenowej, a my mamy dla Ciebie również szczegółowe wyniki i statystyki za dowolny okres. Przekażemy Ci również z konsultacją w celu wyboru właściwej strategii lub ich kombinacji.

Ekspansja zagraniczna – tłumaczenie + AI

Do tłumaczenia całego e-sklepu lub tylko wybranych kategorii i produktów mamy podręcznego pomocnika - automatycznego tłumacza. Możesz wybrać spośród 3 tłumaczy. Oczywiście pomożemy Ci skonfigurować tłumaczenie i obliczyć cenę za Twoje tłumaczenie. Jednocześnie nauczymy Cię (lub zrobimy to za Ciebie) przekazywania pracy naszemu kolejnemu pomocnikowi - automatycznemu copywriterowi (AI), tak aby wydruki nie wymagały już dostrajania przez copywritera na żywo. Będziemy również pomogą Ci ustalić jednolity styl tekstów, który będzie odzwierciedlał Twój ton głosu.

Ustawienia monitorowania cen

Rekomendujemy monitoring cen nie tylko dla e-sklepów, ale także dostawców czy producentów jako przydatne narzędzie do monitorowania cen ich produktów na rynku. Wszystko możemy dla Ciebie ustawić i, znając ceny konkurencji , możemy przygotować dla Ciebie indywidualną wycenę.Tylko wtedy będziesz mógł codziennie monitorować w administracji, jak Twoje produkty radzą sobie na tle rynku.

Za próbę nic nie dostajesz

Wypróbuj ją za darmo przez 30 dni.

Skontaktuj się z nami. zapytaj na bezpłatną konsultację, aby poznać wszystkie zalety Conviu..

Dla kogo przeznaczona jest Convia?

Właściciel sklepu internetowego

Pro vás je Conviu stvořené. Ne jako. Doopravdy. Jedním nástrojem za rozumnou měsíční cenu pokryjete agendy, na které byste jinak potřebovali minimálně 3 různé nástroje… a půl programátora k tomu.

Agencja marketingowa

Spravovat feedy, srovnávače a ceny pro více klientů nebylo nikdy tak snadné a rychlé. Conviu ocení větší agentury, ale i ty jednočlenné (freelanceři). Cena vychází dobře pro všechny.

Dostawca / Producent

Vymýšlejí si vaši odběratelé, co má být ve zbožovém feedu? Ukončete nekonečné diskuse a naservírujte jim data tak, jak si přejí. Využijete i monitoring cen konkurence a propracovaný systém alertů.