We also have an English version of this page ready for you. Do you want to switch to it? Zamknąć

Zalety naszej aplikacji

Dlaczego warto skorzystać z Convii?

Stworzyliśmy Conviu pierwotnie dla siebie. Zautomatyzowaliśmy rzeczy, których nie lubiliśmy robić ręcznie. Oszczędność czasu, energia i pieniądze stały się częścią DNA Conviu. Kiedy go używasz, po prostu nie musisz już robić wielu rzeczy.

Co naprzykład?

Nie musisz biegać z jednej aplikacji do drugiej

W Conviu masz wszystko do wygodnego zarządzania e-sklepem w jednym miejscu. 11 modułów, kilka przydatnych narzędzi a Przez telefon.

Nie musisz dokonywać tej samej korekty dla wielu produktów

Conviu jest przeznaczony do edycji zbiorczej, ponieważ oszczędza czas i pieniądze. Możesz wygodnie filtrować odpowiednie produkty, niezależnie od tego, czy jest ich 10, czy 10 tysięcy. Lewy obrońca pokona Edytor XML.

Nie musisz szukać programisty

Nie musisz przedstawiać mu problemu, czekać na niego, gdy nie ma możliwości. A co najważniejsze, nie musisz tego płacić. XML feedy zabawnie sam się dostosujesz, w każdej chwili, w dowolny sposób. Równie łatwo można podłączyć nowego dostawcę.

Nie musisz nawet płacić tłumaczowi

I mam nadzieję, że będzie miał czas, gdy będziesz przeglądać zagraniczne wiadomości w czeskim e-sklepie lub odwrotnie - czeskie wiadomości w obcojęzycznych wersjach Twojego e-sklepu. Automatyczny tłumacz Może obsługiwać dziesiątki języków w obu kierunkach i kosztuje ułamek tego, co robi tłumacz.

Nie musisz myśleć o wszystkim przez cały czas

Może musisz coś wyłączyć w weekend. Czas na zasady i możesz o nich zapomnieć. Dla spokoju ducha możesz skonfigurować automatyczne raporty i alerty.

Nie musisz robić rzeczy ręcznie

Szukaj produktów do sparowania w równiarkach. Wyszukaj odpowiednie kategorie. Podaj kolor lub grubość z podpisów. Usuń obrazy z podpisów. Wszystko to i wiele więcej zautomatyzowaliśmy

Opracowujemy to, czego potrzebujesz. Słuchamy Cię.

Jesteśmy szybcy, śledzimy rynek i jesteśmy otwarci na zmiany.

Znamy e-commerce od podszewki. Licz na naszą pomocną dłoń.

Chcemy mieć czas na prawdziwe życie. Dlatego automatyzujemy wszystko.

Skontaktuj się z nami i poproś o bezpłatną konsultację, aby doświadczyć wszystkich zalet Conviu.

Przez pierwsze 30 dni otrzymujesz pełny dostęp do wszystkich bezpłatnych modułów.

Załóż konto za darmo
Bierzesz towary od dostawców.
Ale co wziąć od kogo? A od kogo pożyczyć podpisy i zdjęcia? Jak wlewać towar do kategorii e-sklepów? Potrzebujesz maszyny, która gromadzi listy towarów (nazwy, opisy, obrazy, kategorie, ceny, ...) od dostawców, tj. Kanały dostawców. Może obsługiwać wszystkie formaty kanałów i porządkować je. W razie potrzeby masowo edytują zdjęcia i tłumaczą teksty z języka angielskiego równie łatwo, jak z ukraińskiego. Do tego wszystkiego potrzebujesz Convii.
Jesteśmy na bardzo konkurencyjnym rynku.
Dlatego musisz błyszczeć (dostać się na najwyższe pozycje) w porównywarkach cen Heuréka i Zboží. I sprzedawaj poza własnym sklepem internetowym na rynkach internetowych. Oczywiście chcesz mieć przegląd cen konkurencji (nie szpieguj, monitoruj!), Co jest sprzedawane i czego brakuje Ci w asortymencie. Conviu może to wszystko zrobić.
Chciałbyś zarobić trochę pieniędzy, prawda?
Po prostu upewnij się, że chcesz zmaksymalizować zysk lub obrót, i idź do tego z inteligentnymi cenami. Ceny muszą przemawiać do klientów, musisz lubić liczby w kolumnach marży, obrotu i zysku. Połączenie tego w e-sklepie z tysiącami przedmiotów jest nie lada wyzwaniem - dokładnie takim wyzwaniem, dla jakiego powstaje Conviu. A także powód, dla którego wykorzystaliśmy sztuczną inteligencję.
Nie da się uniknąć błędów.
W ten sposób. Błędy są nieuniknione. Nawet najlepszy e-sklep czasem sprzedaje za zero, kupuje od najdroższego dostawcy, ma pustą kategorię na stronie lub płaci za kliknięcia 2x więcej niż zwykle. Dlatego potrzebujesz Conviu, gdzie możesz ustawić ważne alerty i raporty. Kiedy dzieje się coś podejrzanego, znasz to pierwsze.

Podsumowując, Conviu może wiele zrobić.
Ale zapłacisz tylko za to, czego naprawdę używasz.
Jeden moduł, czy wszystkie?
To zależy od Ciebie.

Dlaczego Conviu jest najlepszym partnerem dla Ciebie oraz Twojego sklepu internetowego?

Oszczędność czasu,pieniędzy,narzędzi, ludzi oraz zmartwień
Mniej ręcznego klikania, więcej automatyzacji
Pełna kontrola nad sklepem internetowym, cenami i kanałami
Szybkość, solidność, dostępność 24/7
Nasze wartości
  • Zamieniamy się w słuch.

    Słuchamy i jesteśmy otwarci na zmiany.Dostosowujemy nasz rozwój do potrzeb rynku i klientów.

  • Weźmiemy cię pod nasze skrzydła

    Specjaliści zajmują się Tobą, a nie operatorzy. Możesz liczyć na naszą pomoc.

  • 11 gadżetów pod jednym dachem

    Kompleksowe wykorzystanie danych - 11 narzędzi dla dochodowego sklepu internetowego w jednym miejscu

Recenzje w Conviu

Dla kogo Conviu oszczędza czas i pieniądze?

Díky Conviu naskladňuji položky do Shoptetu na pár kliknutí, a to včetně upravených popisků, vlastních kategorií i cenové kalkulace. Vše jde jak po másle a úspora času je obrovská.
Pavel Borovička
Tak tady se lámou e-commerce ledy. Pomocí (ať už supportem, nebo službou), která se mi od Conviu dostává, jsem ušetřil nemalé peníze za jednoho zaměstance navíc.
Michal Cuper
REDSTORE ONLINE, s.r.o. - jednatel společnosti
Conviu nám výrazně usnadnilo práci ohledně biddingu a rychlých úprav v XML souboru. Dřív jsme na úpravy feedů museli čekat, teď už to zvládneme sami.
Petra Nováková

Dla kogo przeznaczona jest Convia?

Właściciel sklepu internetowego

Pro vás je Conviu stvořené. Ne jako. Doopravdy. Jedním nástrojem za rozumnou měsíční cenu pokryjete agendy, na které byste jinak potřebovali minimálně 3 různé nástroje… a půl programátora k tomu.

Agencja marketingowa

Spravovat feedy, srovnávače a ceny pro více klientů nebylo nikdy tak snadné a rychlé. Conviu ocení větší agentury, ale i ty jednočlenné (freelanceři). Cena vychází dobře pro všechny.

Dostawca / Producent

Vymýšlejí si vaši odběratelé, co má být ve zbožovém feedu? Ukončete nekonečné diskuse a naservírujte jim data tak, jak si přejí. Využijete i monitoring cen konkurence a propracovaný systém alertů.