We also have an English version of this page ready for you. Do you want to switch to it? Zamknąć
Gadżety danych dla e-sklepów

Połączenie z dostawcą

oszczędzisz
człowiek

średnia
6 000 Kč

do 1
programista

Większa automatyzacja = mniej ręcznego klikania
Może zaoszczędzić nawet połowę wykwalifikowanego pracownika.

Czy musisz oswoić chaotyczne pasze podażowe? Powierz je więc Conviu. Pomoże Ci ujednolicić i przetworzyć dane od dostawców w dowolnym formacie, a zapewni prawidłową kategoryzację produktów oraz ustalenie cen i marż – tak, aby ani grosz nie został zmarnowany.

Conviu może połączyć dowolny kanał dostawcy - niezależnie od tego, czy jest to kanał XML, czy inny format. Oczywiście możesz podłączyć dowolną liczbę dostawców, aby zapewnić najlepszą możliwą dostępność towarów. Wiemy, że każdy dostawca ma własne spojrzenie na strukturę drzewa asortymentu.

W narzędziu możesz łatwo ustawić reguły przepisywania kategorii dostawców na kategorie Twojego e-sklepu. Podobnie, możesz nadpisać dostępność zapasów, a nawet ponownie obliczyć ceny w oparciu o marżę dostawcy. Conviu może również ujednolicić parametry produktów z danych wszystkich dostawców.

Możesz śmiało wysyłać nowe produkty w feedzie dostawcy na swoją stronę – automatycznie z odpowiednią ceną, parametrami, dostępnością i w odpowiedniej kategorii. Oczywiście nie musisz rezygnować ze wszystkiego, możesz zakazać określonych produktów lub całych kategorii dostawców.

Możesz także grać z ułatwieniami dostępu. Możesz po prostu ustawić go w zależności od tego, ile towarów dostawca ma w magazynie - na przykład mniej niż 5 sztuk na pewno będzie niedostępnych, tylko 5 lub więcej sztuk będzie świecić jak w magazynie.

Ile razy dziennie należy aktualizować dane z kanałów dostawców? A o której godzinie? Sam to ustalasz, aby ładnie podążało za tym importowanie do innych systemów lub aktualizacja danych w Twoim sklepie internetowym.

Narzędzie do łączenia kanałów dostawców jest częścią modułu edytora XML.

Partnerzy, którzy nas polecają

Przykład połączenia kanału

To takie proste. Dane dostawcy to żywność dla Twojego e-sklepu. Aby był strawny, podajniki dostawcy muszą być odpowiednio podłączone. Miej oko na kategoryzację, pracuj poprawnie z marżami i cenami. Conviu pomoże ci również w tym.

Często zadawane pytania

Czego potrzebuję, aby podłączyć kanał XML dostawcy do mojego e-sklepu?
Conviu umożliwia importowanie i eksportowanie danych w dowolnym formacie. Potrzebujesz więc adresu URL kanału XML lub pliku danych od dostawcy. Zalecamy również specyfikację danych, która pozwala szybciej zrozumieć, jakie elementy znajdują się w danych i co zawierają.
Czy kanały XML można łączyć lub uzupełniać? Na przykład w przypadku wielu dostawców dla e-sklepu.
Tak, kanały XML można łączyć. Możesz również dodać dodatkowy kod XML do głównego źródła danych XML (np. od dostawcy).
ponad
340 GB"
Tak, mogę obsłużyć każdy kanał XML z Conviu. Konieczne będzie jedynie połączenie odpowiednich elementów na początku za pomocą pasującej tabeli.
Brakuje Wam jakaś odpowiedź?

Ile danych został już przetworzonych przez moduł?

Połączenie dostawców zostało już przetworzone:

ponad
340 GB

přes
340 GB"

ponad 310
mln

produkty wsadowe

ponad 280
milionów

produkty wyjściowe

Połączenie z dostawcą

Ten moduł jest bezpłatny.

Połączenie z dostawcą jest częścią modułu Edytor zestawień danych.

Dlaczego Conviu jest najlepszym partnerem dla Ciebie oraz Twojego sklepu internetowego?

Oszczędność czasu,pieniędzy,narzędzi, ludzi oraz zmartwień
Mniej ręcznego klikania, więcej automatyzacji
Pełna kontrola nad sklepem internetowym, cenami i kanałami
Szybkość, solidność, dostępność 24/7
Nasze wartości
  • Zamieniamy się w słuch.

    Słuchamy i jesteśmy otwarci na zmiany.Dostosowujemy nasz rozwój do potrzeb rynku i klientów.

  • Weźmiemy cię pod nasze skrzydła

    Specjaliści zajmują się Tobą, a nie operatorzy. Możesz liczyć na naszą pomoc.

  • 11 gadżetów pod jednym dachem

    Kompleksowe wykorzystanie danych - 11 narzędzi dla dochodowego sklepu internetowego w jednym miejscu

Recenzje w Conviu

Dla kogo Conviu oszczędza czas i pieniądze?

Díky Conviu naskladňuji položky do Shoptetu na pár kliknutí, a to včetně upravených popisků, vlastních kategorií i cenové kalkulace. Vše jde jak po másle a úspora času je obrovská.
Pavel Borovička
Tak tady se lámou e-commerce ledy. Pomocí (ať už supportem, nebo službou), která se mi od Conviu dostává, jsem ušetřil nemalé peníze za jednoho zaměstance navíc.
Michal Cuper
REDSTORE ONLINE, s.r.o. - jednatel společnosti
Conviu nám výrazně usnadnilo práci ohledně biddingu a rychlých úprav v XML souboru. Dřív jsme na úpravy feedů museli čekat, teď už to zvládneme sami.
Petra Nováková

Nasi zadowoleni klienci

i wielu innych...

Jesteśmy partnerem

Dla kogo przeznaczona jest Convia?

Właściciel sklepu internetowego

Pro vás je Conviu stvořené. Ne jako. Doopravdy. Jedním nástrojem za rozumnou měsíční cenu pokryjete agendy, na které byste jinak potřebovali minimálně 3 různé nástroje… a půl programátora k tomu.

Agencja marketingowa

Spravovat feedy, srovnávače a ceny pro více klientů nebylo nikdy tak snadné a rychlé. Conviu ocení větší agentury, ale i ty jednočlenné (freelanceři). Cena vychází dobře pro všechny.

Dostawca / Producent

Vymýšlejí si vaši odběratelé, co má být ve zbožovém feedu? Ukončete nekonečné diskuse a naservírujte jim data tak, jak si přejí. Využijete i monitoring cen konkurence a propracovaný systém alertů.